вторник, 26 ноября 2013 г.

Цього року ,кажуть, буде сувора зима.Звідси є вірогідність того, що випаде сніг)))Я на це надіюсь)Тоді буде справжня, засніжена святковість!Так вже хочеться цього свята і чуда))
Вирішила я робити альбом із проектом, що організовує Яна із Зроби Сама.http://www.zrobysama.com.ua/?p=39869 тут потрібно написати про матеріли, з яких буду робити свій альбом)
Я ше не оприділилась до кінця, але з основними моментами вже готова.
Так ось:
1. альбом, як і Яна, буду робити на файли..У процесі роботи вже буде зрозуміло скільки саме їх потрібно,думаю не менше ніж 25) Хочу трішки більше фото цього року, оскільки не знаю чи буду наступного Нового Року в Україні) Буде на пам'ять. До того ж, свята у Львові це справжня казка: безліч туристів, морозець, сніжинки, запашна кава, гарячий глінтвейн....аааа..це таке чудове відчуття спогадів))
Мабуть фото файлів завантажувати не буду..від Echo park різних розмірів, буду робити фото 10*15, проте файли хочу і менші і більші використовувати)
2. папір ) Це мабуть моя улюблена частина підбірки,оскільки це основа для альбому щодо кольорової гами. Чесно кажучи , не хотілось чогось стандартоного зелено-біло-червоного, тому я вирішила вибрати трішки з бірюзовим відтінком. Хоча і цей папір теж більше наближений до стандартних кольорів Нового року. Ось він------------->


3. прикраси. Хочу по-більше чипбордів. Так полюбила їх, що не проти поексперементувати цього разу з ними.
Також кружево, стрічки та ін.прикраси.


4. можливо зроблю декілька розділів у своєму альбомі і буду розділяти їх оверлеями, зокрема такою штучкою)
------->

5 кріплення - це у мене кільця (5 см)
6 а ще я знайшла багато гарних картинок у pinterest і уже розрукувала їх.(фото нічне, бо рідко буваю вдома, коли ще можна побачити денне світло)


Вкінці покажу декілька іграшок, які оформила для своєї цьогорічної ялиночки)Комментариев нет:

Отправить комментарий